Kızılcık Şerbeti 18.bölüm fragmanında hesapları bozacak gelişme! İşin rengi değişti

Kızılcık Şerbeti 18.bölüm fragmanında Abdullah, İbrahim ile Nursema’nın nikahının kıyılacağının gelişmesini aktarır. Diğer taraftan Kıvılcım’a jest yapan Ömer’in anlamlı sözler eşliğinde Kıvılcım’a evlenme teklifinde bulunması ve yüzük hediye etmesi duygu dolu anlara sahne oldu.

Okula tehlike saçan birinin dalması ve Kıvılcım’ı rehin alıp başına silah doğrultması tansiyonu ikiye katladı. Kıvılcım’ın hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Doğa ise korku ve paniğe kapılır.

Öte yandan ‘’Medeni kanununun ve belediye başkanımızın bana verdiği yetkiye dayanarak sizleri karı koca ilan ediyorum’’ diyen memur Nursema ile İbrahim’in nikahını kıyar. Sevmediği ve istemediği halde başkasıyla evlendirilen Nursema’nın çaresizliği ve annesinden kendisini bırakmamasını istemesi izleyenlere duygu seli yaşattı.

Nursema’ya ailesinin zoruyla imam nikahı kıyılması Umut’u darma duman etmiştir. Onu sakinleştirmek her ne kadar Alev’e düşse de, o da özellikle Abdullah’ın bu işe onay vermesinden dolayı çok büyük hayal kırıklığına uğramıştır.

Abdullah Ünal’ın evinde büyük sorunlar yaşanırken güzel bir haber eve neşe katacaktır. Nilay yıllardır umut ettiği hayaline kavuşmuştur, hamiledir.

Fatih’in, Nursema’ya gönülsüz kıyılan nikahı normalleştirmesi Doğa ve Fatih cephesinde yeni bir gerilim yaratmıştır. Evde bu konuda ses yükselten ve Nursema’nın yanında duran tek kişi Doğa’dır.

Doğa bununla da yetinmeyip imam nikahının iptal edilmesi için harekete geçecektir. Kıvılcım ve Ömer’in birlikte olduğunu öğrenen Kayhan’ın gösterdiği tepki Ömer tarafından hemen bertaraf edilir.

Nursema’nın imam nikahının iptal edilmesi için Doğa’ya yardım eden Alev, hiç beklemediği bir anda bu konuyla ilgili Abdullah’la karşı karşıya geldiğinde olay farklı bir boyuta taşınacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir