Oğuzhan Uğur’dan Mustafa Kartoğlu’na Sert Tepki: Özür Dileyecek misiniz?

YouTuber  Oğuzhan Uğur, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu’nun ‘Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence. Para yurtdışından geldiği için…’ sözlerine yanıt verdi. Oğuzhan Uğur, ”Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz Sn. Kartoğlu?” diye sordu.

Memleket Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi konuk alan BaBaLa TV kurucusu Oğuzhan Uğur, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu’nun “Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence” sözlerine sosyal medyadan yanıt verdi.

Kartoğlu, konuk olduğu Haber Global yayınında Muharrem İnce’nin konuk olduğu bölüme yönelik “7 saatlik programa ne kadar reklam alınacak, kaç kişi tıklayacak? Hasan Atilla Uğur’un oğlu kaç para kazanacak? Mevzu budur bence. Konuşacaksanız bunu konuşun. Onu da biz bilemeyiz. Para yurtdışından geldiği için. YouTube’dan geliyor… O yüzden” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal medya hesabından Kartoğlu’na yanıt veren Uğur, şunları söyledi: “Gelirler bağışlanıyor. Bunu ilk bölümde duyurduk. Nereye bağışlanacağını da halk oylayarak seçiyor. Bilmeden konuştuğunuz için özür dileyecek misiniz Sn. Kartoğlu? Çok şey değil de… Dilersiniz belki.”

Uğur, sonraki paylaşımında da, daha önce gelirlerin bağışlanacağı yerin belirlenmesi amacıyla yaptığı anketi paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*